تعمیرات پکیج تاچی در اصفهان

تعمیرات پکیج تاچی در اصفهان مخلوطی از یک پکیج دیواری و یک پکیج زمینی مخزن دار هستند. در قسمت مبدل حرارتی و مشعل که مشابه به دستگاه های دیواری هستند، آب مدار کوتاه گرم شده و به سمت شیر سه راه حرکت می کند. مسیر های خروجی شیر سه راهی به دو سمت حرکت می کنند: یکی از این مسیرها به سمت کویل مخزن می رود تا آب گرم مصرفی که در داخل مخزن است گرم شود و مسیر دیگر به سمت سیستم گرمایشی یک مبدل صفحه ای حرکت می کند. در این دستگاه مبدل صفحه ای مربوط به سیستم گرمایشی است و در آن عمل انتقال دما برای سیستم گرمایش از کف اتفاق می افتد. را می توان به دو سیستم گرمایش جداگانه با دمای مختلف متصل کرد.

تعمیرات پکیج تاچی در اصفهان تغییر حالت در شیر سه طرفه به نسبت دمای مخزن و عمل گردش آب در مبدل ثانویه به نسبت دمای آب گرم سیستم گرمایش از کف انجام می شود.

تعمیرات پکیج تاچی در اصفهان در سیستم پکیج های چگالشی از انرژی دود حاصل از احتراق برای پیش گرمایش آب سرد ورودی به پکیج (بویلر) استفاده می شود. تعمیرات پکیج تاچی در اصفهان از آنجایی که بخار آب تولید شده در طی فرایند سوختن در بویلر را به کندانسه تبدیل می کنند به آن ها پکیج چگالشی می گویند. پکیج های چگالشی امروزه در چندین مدل از لحاظ سیکل عملکرد و ترتیب قطعات داخلی در بازار عرضه می شود، ولی توجه داشته باشید این اختلاف برندی بسیار کم بوده و اصل و اساس کار تمامی مدل های موجود یکی است و تفاوت خاصی با هم ندارند. پکیج های چگالشی در زمان سوختن گاز حدود 14 برابر حجمی گاز ورودی به مشعل، هوا وارد سیستم می شود. این هوای وارد شده به پکیج چگالشی دارای میزانی رطوبت است.

پکیج تاچی اصفهان

پکیج تاچی اصفهان وقتی گاز یا گازوییل می سوزد، آب و کربن دی اکسید تولید می شود. در پکیج های قدیمی این گازها با دمای بالا از دودکش خارج می شد. آب در این دما به حالت بخار است و این بخار وارد اتمسفر می شود، در این روش تقریبا تمامی حرارت تولید شده سوخت در دودکش هدر می رود. پکیج چگالشی در تبادل حرارتی بسیار کار آمد است، زیرا می تواند حداکثر گرمای سوخت را استخراج کند. در نتیجه گازهای خروجی در یک درجه حرارت پایین تر قرار می گیرند. در این دما، بخار آب تولید شده در فرایند سوخت به فاز مایع می رود و انرژی بیشتری بازیافت می شود. پکیج های قدیمی تر، زمانی که به حرارت نیاز داشتند، روشن شده و در زمان عدم نیاز خاموش می شدند.

پکیج تاچی اصفهان در حالی که سیستم های چگالشی جدید خروجی به طور خودکار با افزایش یا کاهش شعله گرمای خود را در خروجی کنترل می کند.

پکیج تاچی اصفهان در اواسط زمستان، دما معمولا صفر یا زیر صفر درجه سلسیوس است و ماکزیمم انرژی گرمایی برای محیط مورد نیاز است. در این زمان بویلرها یا پکیج های چگالشی باید آب 80 درجه سلسیوس را به رادیاتورهای محل مصرف بفرستند. اگرچه متوسط دما در فصول سرد، حدود 8 درجه سلسیوس است، بنابراین سیستم همیشه سیستم گرمایشی در بار ماکزیمم نمی باشد. در واقع در اکثر سیستم های گرمایشی، کمتر از 60% بار ماکزیمم نیاز است. پکیج های چگالشی خوب می تواند این تغییرات در آب و هوا را با تغییر دما های مختلف آب سیر کوله در سیستم گرمایش جبران کند. پکیج تاچی اصفهان برای انجام این عمل یک سنسور مخصوص دما در روی سیستم نصب می گردد که این سنسور راندمان سیستم را بسیار بالا می برد. هرچه دمای آب سیستم پایین تر باشد، راندمان بالاتر است.

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *