تعمیرات پکیج سیلور در اصفهان

تعمیرات پکیج سیلور در اصفهان

برای معرفی و احضار تعمیرات پکیج سیلور اصفهان در محل شما میتوانید از خطوط ارتباطی ما تماس بگیرید و مشکل خودتان را برای ما بیان کنید. در کمتر از یک روز پکیج سیلور در منزل و یا محل کارتان بازسازی و ترمیم میشود. اگر به دنبال شماره تعمیرکار پکیج سیلور در اصفهان هستید پس همین حالا با ما تماس بگیرید. با توجه به تیم خبره که با 12 سال تجربه توانستیم تیم بسیار قوی برای مشتریان خود راه اندازی کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به آنها ارائه کنیم.

تعمیرات پکیج سیلور در اصفهان مدار آب سیستم گرمایش یک مدار بسته است و برای آب گیری این مدار نیاز است تا یک کانال ارتباطی با آب مصرفی وجود داشته باشد. با توجه به محدودیت فشار در سیستم گرمایی در این کانال ارتباطی به یک شیر کنترل نیاز داریم به این قسمت شیر پر کن گفته می شود. در هنگام راه اندازی و کمبود آب در سیستم گرمایی این شیر باز می شود تا از مدار مصرفی آب وارد مدار گرمایشی شود و پس از رسیدن فشار به 1/5 بار بسته می شود. این شیر می تواند برقی باشد شیر پر کن های برقی از طریق یک کلید بر روی صفحه پانل دستگاه کنترل می شود. تعمیرات پکیج سیلور در اصفهان توجه داشته باشید به جای این شیر نباید از شیرهای اتوماتیک استفاده شود لذا مدار آب گرمایشی همیشه تحت فشار آب گرم بوده و احتمال نشست زیادی دارد.

تعمیرات پکیج سیلور در اصفهان در صورت نشست نیاز است دستگاه از کار بیفتد تا مصرف کننده قبل از ایجاد خرابی، متوجه نشست شده و اقدام به تعمیر نماید. وجود فشار آب در مدار گرمایشی الزامی است علت این موضوع این است که آب در فضای عادی با دمای 98 درجه تبخیر می شود. اما در فضای بسته این دما بالاتر می رود تعمیرات پکیج سیلور در اصفهان برای اطمینان از تبخیر نشدن آب آن را در یک فضای بسته قرار داده و فشار آن را بالا برده تا نقطه جوش آن از 110 درجه بالاتر باشد. در صورت رسیدن هوا به پمپ،  گردش آب متوقف می شود در نتیجه دمای مبدل بالا رفته و صدمات بسیاری وارد می کند.

این هوا ممکن است از قبل در مدار بوده و یا در نتیجه عمل اکسیداسیون یا الکترولیز به وجود آمده باشد. برای جلوگیری از این عمل هواگیر اتوماتیک طراحی شده است.

پکیج سیلور اصفهان

پکیج سیلور اصفهان هواگیر اتوماتیک در بالاترین قسمت ورودی پمپ قرار دارد تا در صورت وجود هوا از آن تخلیه شود. داخل محفظه هواگیر اتوماتیک، یک شناور وجود دارد. یک فنر وظیفه دارد تا سوپاپ را موازی با سوراخ نگه دارد تا مسیر خروجی مسدود شود. با ورود آب به محفظه هواگیر اتوماتیک، شناور متصل به سوپاپ، پایین آمده و در نتیجه زاویه سوپاپ نسبت به دهانه خروجی دیگر موازی نیست با این عمل راه برای عبور هوا باز می شود. این وضعیت تا رسیدن آب به شناور ادامه دارد. با بالا آمدن سطح آب ، شناور هم بالا می آید و زاویه سوپاپ با دهانه خروجی موازی شده در مسیر بسته می شود. در طرف بیرونی سوراخ، یک درپوش نصب شده که در زمان راه اندازی می بایست شل شود تا هوا از آن عبور کند.

پکیج سیلور اصفهان در دستگاه های محفظه احتراق باز، دهانه خروجی را به سمت پشت دستگاه تنظیم میکند تا در صورت خروج هیدروژن حامل از عمل الکترولیز، تشکیل شعله انجام نشود.

پکیج سیلور اصفهان با وجود آب گرم با فشار در سیستم گرمایی به یک سوپاپ اطمینان نیاز است تا در صورت بالا رفتن فشار در مدار بسته قبل از ایجاد خرابی اضافه آن را تخلیه کند. پکیج سیلور اصفهان  برای انجام این عمل یک شیر اطمینان در نظر گرفته شده است. شیر اطمینان از یک طرف به مدار گرمایی متصل شده و از طرف دیگر به فضای باز به سمت خارج دستگاه در شیر اطمینان بر روی دریچه یک سوپاپ قرار دارد که با یک فنر طوری طراحی شده که اگر فشار پشت سوپاپ به 3 بار برسد، دریچه باز شده و آب اضافه به بیرون از دستگاه هدایت می شود. بر روی شیر اطمینان دسته گردونی وجود دارد تا در صورت نیاز دریچه به صورت دستی باز شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *