تعمیرات پکیج شاپه در اصفهان

تعمیرات پکیج شاپه در اصفهان

پکیج شاپه یکی از محصولاتی است که اکثر مردم در فصل گرمای سال نیاز به سرویس مجدد و یا تعمیرات پکیج شاپه در اصفهان دارند. با این اوصاف اگر به دنبال یک تعمیرکار خبره در این زمینه نیاز دارید فقط کافیست که با شماره ما تماس بگیرید و آدرس خودتان را برای ما ارسال کنید. ظرف مدت کوتاه در محل شما حاظر میشویم و عملیات تعمیرات پکیج شاپه را در محلتان انجام خواهیم داد.

تعمیرات پکیج شاپه در اصفهان مقدار فشار آب داخل سیستم گرمایی بسیار مهم است، زیرا وقتی آب را گرم کنیم عمل تبخیر صورت می گیرد و برای جلوگیری از این حالت با حبس آب در یک ظرف بسته و ایجاد فشار در آن ظرف، می توان نقطه تبخیر آب را بالا برد. در پکیج ها برای اطمینان از وجود آب در سیستم قطعه ای به نام کلید حداقل فشار آب طراحی شده است. این کلید که مستقیما به مدار گرمایی متصل می باشد شامل: یک مدار برقی، پلاتین، یک دیافراگم و یک فنر تنظیم شده می باشد. تعمیرات پکیج شاپه در اصفهان فشار وارد شده از مدار گرمایی دیافراگم را حرکت می دهد و در نتیجه این عمل پلاتین های پشت دیافراگم با فشار مناسب متصل می شود و در صورت کم شدن فشار با استفاده از فنر پشت دیافراگم پلاتین ها اتصال قطع می شود.

مدار برق کلید حداقل فشار آب در حالت نرمال باز است و پشت دیافراگم طوری طراحی شده است تا در فشار 5% بار به بالا مدار بسته شود. تعمیرات پکیج شاپه در اصفهان برای تست کلید می بایست آوامتر را در حالت بیزر قرار داد، فشار سیستم را تخلیه کرد و دو سر سیم های اتصال را به مدار برق متصل کرد. آب گیری را آغاز می کنیم تا قبل از رسیدن فشار به 5% بار، مدار می بایست قطع باشد و با رسیدن فشار به 5% بار وصل شود. این کلید دردستگاه هایی به کار می رود که نشانگر فشار آب در آن ها، فشار سنج عقربه ای می باشد.

تعمیرات پکیج شاپه در اصفهان در دستگاه هایی که فشار آب مدار گرمایی را به صورت دیجیتال بر روی صفحه نمایشگر آن ها نشان می دهد،به جای استفاده از کلید حداقل فشار آب و فشار سنج، از سنسور فشار استفاده می شود.

پکیج شاپه اصفهان

فلوسوئیچ یا فلومتر برای اطلاع رسانی به برد کنترل در مورد باز و بسته شدن آب گرم مصرفی می باشد . فلوسوئیچ در زمان باز شدن آب یک مدار برقی را متصل می کند و با بسته شدن آب این مدار برقی قطع می شود. این عمل توسط یک شناور که در حالت عمودی در مسیر آب قرار دارد انجام می شود. این شناور در حالت نرمال در انتهای بدنه فلوسوئیچ که یک استوانه است ته نشین می شود. پکیج شاپه اصفهان با شروع جریان آب همراه با آن به سمت بالای استوانه حرکت می کند. در قسمت بیرونی استوانه مقدار برقی از یک قطعه به نام رید رله به صورت سری عبور کرده است. پکیج شاپه اصفهان رید رله که به عمل مغناطیسی حساس می باشد با قرار گرفتن شناور حامل آهن ربا در مجاورت آن جریان الکترون ها را آزاد می کندو مقدار برقی متصل می شود.

بالا آمدن شناور مستلزم حداقل 2/5 لیتر در دقیقه آب از مسیر آب گرم مصرفی می باشد. پکیج شاپه اصفهان پس از اتصال مدار برقی برد کنترل دستورات لازم را جهت تولید آب گرم مصرفی صادر می کند. پکیج شاپه اصفهان تست آوامتر را حالت بیزر قرار داده سپس سیم های اتصال را به محل اتصال در فلوسوئیچ متصل می کند. شیر آب را باز نموده تا صدای بیزر آزاد شود در صورت آزاد شدن صدای بیزر با عبور جریان مناسب فلوسوئیچ سالم است. فلومتر یک توربین برق بسیار کوچک متشکل از یک پروانه که در انتهای آن آهن ربا نصب شده و یک حسگر که در مقابل آهن ربا اما خارج از محفظه عبور جریان آب قرار داده می باشد. پروانه طوری طراحی شده که با جریان آب به گردش در می آید و در نتیجه گردش پروانه و آهن ربا، قطب ها در مقابل حسگر تعویض می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *