تعمیرات پکیج دئوترم در اصفهان

تعمیرات پکیج دئوترم در اصفهان

اگر شما هم نیاز به تعمیرکار پکیج دئوترم در اصفهان دارید پس بهتره که با متخصصین ما تماس بگیرید هم اکنون در حال انجام وظیفه برای شما عزیزان در سطح استان اصفهان هستیم. تا بتوانیم به مشکلات پکیج و تعمیرات آن بپردازیم و آن را در محل خانه یا محل کارتان تعمیر کنیم.

تعمیرات پکیج دئوترم در اصفهان مدار گرمایش، یک مدار بسته است که با آب پر شده و توسط یک پمپ سیر کولاتور، این آب به گردش در می آید. در صورت بروز هرگونه انسداد در سیکل و توقف اجباری گردش آب، دمای مبدل دستگاه به صورت ناگهانی بالا رفته و این موضوع می تواند قبل از قطع شدن توسط کلید حرارتی باعث خرابی مبدل حرارتی و بالا رفتن فشار در سیکل شود. برای جلوگیری از چنین مواردی که می تواند در نتیجه بسته بودن شیر های رفت و برگشت یا گرفتگی صافی مسیر برگشت باشد، یک کانال انحرافی مابین مسیر رفت و برگشت قبل از پمپ به نام بای پاس یا مسیر بازگشت طراحی شده است. در این کانال انحرافی، یک سوپاپ خلاف عبور جهت جریان آب، مسیر را مسدود کرده است.

تعمیرات پکیج دئوترم در اصفهان پشت سوپاپ ، فنری با قدرت مناسب نصب شده است تا در صورت انسداد در سیکل گرمایش، سوپاپ بای پاس باز شده تا آب از مسیر به پمپ باز گردد.

با گردش آب در این مسیر، آرام آرام دمای آب بالا رفته و با رسیدن دمای آب به مقدار تنظیم شده مشعل خاموش می شود. قدرت فنر سوپاپ بای پاس نسبت به قدرت پمپ سیر کولاتور تعیین می شودو در صورت نیاز به ارتقا قدرت پمپ به علت طولانی بودن سیکل گرمایی، می بایست با مشورت تکنسین شرکت سازنده یا مراجعه به دفترچه فنی دستگاه سوپاپ بای پاس تعویض گردد. تعمیرات پکیج دئوترم در اصفهان در بعضی ذستگاه ها، از مبدل ثانویه به عنوان کانال انحرافی استفاده شده است. تعمیرات پکیج دئوترم در اصفهان در صورت انسداد در مسیر گرمایش سوپاپ شیر سه طرفه با قدرت فشار آب تغییر حالت داده و مسیر را به سمت مبدل ثانویه باز می کند تا آب در سیکل کوتاه به گردش درآید.

 پکیج دئوترم در اصفهان

پکیج دئوترم اصفهان برای انجام تغییرات در مدار گرمایش نیاز به تخلیه آب داخل سیکل می باشد و برای این عمل شیر تخلیه طراحی شده است. شیر تخلیه معمولا روی بدنه پمپ و در پایین ترین نقطه طراحی می شود تا آب داخل دستگاه راحت تخلیه شود وضمنا شیر تخلیه در دسترس سرویس باشد. شیر تخلیه معمولا به شکل یک سر شیلنگی پلاستیکی میباشد تا در صورت نیاز در هنگام تخلیه با یک شیلنگ، آب به محل مناسب هدایت شود. در بعضی دستگاه ها برای انجام این عمل از همان شیر اطمینان 3بار استفاده می شود. با چرخاندن دسته شیر اطمینان مسیر را برای خروج آب باز می کنیم. پکیج دئوترم اصفهان عمل تخلیه را می تواند به دو روش دیگر هم انجام دهد. اول: باز کردن شیرهای هواگیری رادیاتورها و یا باز کردن یک رادیاتور دوم: با بستن آب سرد ورودی و باز کردن شیر آب گرم مصرفی.

توجه داشته باشید اگر قصد انجام تعمیرات را بر روی پکیج شوفاژ گازی دارید، می بایست قطعات را کامل شناخته و از نحوه عملکرد آنها مطلع باشید. با دانستن اطلاعات کافی راجع به قطعات، اصول و ترتیب عملکرد قطعات در پکیج اطلاعات پایه در زمینه الکترونیک و کار با آوامتر می توانید به راحتی ایراد یک دستگاه مشخص و به تعمیر آن بپردازید. پکیج دئومتر اصفهان به مجموعه لوله های مسی که در یک مسیر آب را از خود عبور می دهد تا ار دمای اطراف استفاده کند، کویل گفته می شود. یک کویل می تواند از یک لوله با طول زیاد و حلقه شده باشد و یا چند لوله کوتاه در کنار هم قرار گرفته تشکیل شده باشد. پکیج دئومتر اصفهان معمولا در پکیج های زمینی برای جداسازی دو مسیر در یک مخزن و یا انتقال دمای یک مدار به مدار دیگر، از کویل های مسی استفاده می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *