تعمیرات پکیج دمراد در اصفهان

در صورتی که میخواهید برای تعمیرات پکیج دمراد در اصفهان و بصورت حضوری با تعمیرکاران ما تماس بگیرید همین حالا میتوانید با شماره های ما در تماس باشید. اگر از پکیج دمراد برای خانه یا اداره خود استفاده میکنید بهتر است که بصورت اصول و کاملا تخصصی آن را به دست تعمیرکاران ما بسپارید.

تعمیرات پکیج دمراد در اصفهان در دستگاه های امروزی جهت کنترل اتوماتیک دستگاه رعایت بهینه سازی مصرف انرژی یک خروجی برای نصب ترموستات اتاقی در نظر گرفته می شود. ترموستات اتاقی وسیله ای است که نسبت به دمای محیط اطرافش و تنظیمات شاسی تنظیم یک مدار برقی را قطع و یا وصل می کند. این ترموستات در فضای ساختمان نصب می شود و با یک جفت سیم دستگاه را کنترل می کند در این حالت می بایست دمای پتانسیومتر را در حالت حداکثر قرار داد تا خاموش و روشن شدن دستگاه توسط ترموستات کنترل شود. لازم به ذکر است برای یک پکیج اولویت دمای آب گرمایشی و دمای تنظیم شده است پس پتانسیومتر را در حالت مناسب قرار دهید. تعمیرات پکیج دمراد در اصفهان قبل از اتصال ترموستات به دستگاه محل اتصال به یکدیگر از طریق یک مدار کوتاه متصل شده و در زمان اتصال ترموستات می بایست قطع شود.

تعمیرات پکیج دمراد در اصفهان دستگاه های زمینی در یک مخزن در اندازه های مختلف که نسبت قدرت دستگاه تعیین می شود آب را گرم می کند. در زیر این مخزن مشعل قرار دارد و شعله آن مستقیم به بدنه مخزن برخورد می کند و محصولات احتراق توسط لوله ای که در وسط مخزن وجود دارد به بیرون از دستگاه هدایت می شود تا مقداری از گرمای خود را در بین راه از طریق دیواره های مسیر خروجی به مخزن انتقال دهد. در این مخزن مجموعه ای از لوله های مسی به شکل یک کویل درآمده که در آن آب مدار مصرفی جریان دارد و گرمای خود را از آب داخل مخزن در یافت می کند. آب داخل مخزن در زمستان توسط یک پمپ سیر کولاتور در سیستم گرمایشی به گردش در می آید و پس از انتقال گرما از بدنه مخزن به کویل مسی را انجام می دهد.

پکیج دمراد اصفهان

پکیج دمراد اصفهان در دستگاه های مخزن دار قدیمی باز و بسته بودن آب مصرفی در عملکرد دستگاه هیچ تاثیری نداشته و تنظیم دمای مخزن توسط یک ترموستات ساده انجام می شود. در این دستگاه پس از مدتی باز بودن آب گرم مصرفی با وجود روشن بودن مشعل آب مصرفی و آب گرمایی آرام آرام سرد شده، چرا که مشعل توانایی تولید گرما برای هر دو مصرف کننده را نداشت و اگر قدرت مشعل اضافه می شد مصرف دستگاه در حالت عادی بالا می رفت. اما در دستگاه های کنونی که به فلوسوئیچ تجهیز شده اند، به محض باز شدن آب مصرفی پمپ سیر کولاتور خاموش شده و سیستم گرمایی موقتا قطع می شود، البته این امر به سایز دستگاه بستگی دارد. پکیج دمراد اصفهان بعضا به علت قدرت زیاد مشعل و یا فناوری خاص ساخت مخزن، می توانند همزمان آب مصرفی و گرمایشی را تامین کنند.

نوع دیگری از دستگاه های زمینی، به جای استفاده از مخزن ساخته شده با ورق، از دیگ های چدنی استفاده می کنند. در این دستگاه ها، دیگ چدنی وظیفه یک مبدل حرارتی را داشته و آب داخل آن حالت گرمایشی و مصرفی در جریان است. پکیج دمراد اصفهان در حالت گرمایشی آب گرم شده در دیگ چدنی مستقیما به سمت مبدل های گرمایی ساختمان حرکت می کند. در حالت مصرفی آب گرم شده پس از خروج از دیگ به سمت مبدل صفحه حرکت می کند. در مبدل صفحه ای، دو مسیر حرکت در جهت مخالف وجود دارد و عمل انتقال گرما از آب مدار گرمایی به آب مدار مصرفی در این دو مسیر انجام می شود. پکیج دمراد اصفهان در این دستگاه تنظیم، خاموش و روشن شدن مشعل توسط یک آگوستات انجام می شود. در بعضی از پکیج دمراد اصفهان مدار آب گرم مصرفی به صورت رفت و برگشتی است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *